GardenSpace – Bahçenizin yeni bekçisi !

GardenSpace – Bahçenizin yeni bekçisi ! ;

Gelişen teknolojinin tarım alanlarındaki etkisi her geçen gün artarak devam ediyor. Son zamanlarda bu etkiyi artıracak sistemlerden biri olan bu tarz ürünler ön plana çıkmaktadır. Bu sistem ( Gardenspace ) sahip olduğu 360 derece dönme kabiliyetine sahip kamera sistemiyle ,

gün boyunca bahçenize bakar ve bitkilerinizin sağlık durumunu izlemek ve gerektiğinde resimler çekerek sondurumunu gösterebilir. Bu sistemi, hobi bahçeleriniz ve daha büyük alanlarda üretim yapabilmek amacıylada kullanabilirsiniz ve daha detaylı bakım önerileri elde edebilirsiniz.

Kızılötesi termometre, kızılötesi kamera ile bahçenizin son durumu hakkındaki bilgileri birleştiren bu sistem, su stres seviyelerini ve bahçenizin genel sağlık durumunu hesaplar.Bu sistem 100 metrekareye kadar alanı izleyebilir.

Amatör yada uzman, bahçe işleriyle uğraşan herkesin ihtiyaç duyduğu bir araç olan sistemin kullanımıda oldukça basit ve kullanışlı.

Bu sisteme kablosuz internet ve su bağlantısı yapıldığında bir tuşla sistem çalışır hale gelebiliyor.Güneş enerjisiyle çalışan sistem, şarj yada pil sorunu yaşamadan kurduğunuz bölgeyi güvenle koruma altına alabiliyor, ayrıca doğaya ve çevreyede katkı sağlıyor.

Zir. Müh. İlkay ÇORMAN

Sitemizde bulunan bitki besleme grupları ;

Sıvı Solucan Gübresi 1 LT %100 Organik EkosolFarm

Süper Biofer İron Fe 1 LT

Klimaks Marina 1 LT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir